O nas

Pomagamy naszym klientom znaleźć rozwiązania, które są dla nich najlepsze w obszarze życia zawodowego i prywatnego. Razem tworzymy szczegóły programu, dzięki któremu ich pracownicy zmieniają nawyki, czyli odchodzą od działań, które ich ograniczają i zaczynają bardziej wykorzystywać to, co ich rozwija.

Poprzez analizę działań naszych klientów, znajdujemy nowe metody rozwiązania problemów i osoby, które im mogą w tym pomóc.

Jednym słowem, wykorzystujemy nasze kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie aby nasi Klienci CHCIELI i MOGLI osiągnąć WIĘCEJ.

 

Jerzy Bieniakoński

jerzybTrener certyfikowany Mind Sonar i Insights Discovery. Certyfikowany Coach ICC.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze diagnozowania potrzeb rozwoju pracowniczego. Przeprowadził dziesiątki szkoleń z zakresu zarządzania zespołem, predyspozycji osobowościowych w biznesie, motywacji, sztuki komunikacji interpersonalnej, technik sprzedaży i negocjacji. Posiada wykształcenie pedagogiczne, wzbogacone studiami podyplomowymi z zakresu zarządzania finansami, marketingu, ubezpieczeń i treningu grupowego. Tworzy i prowadzi autorskie programy w obszarach: Rekrutacji, Zarządzania Zespołem, Wdrażania Zmian oraz Technik Sprzedaży.

http://www.goldenline.pl/jerzy-bieniakonski/